Ansatte som jobber inkludering i NMF 2018:

Katja Furnes – Prosjektleder for inkludering.
Tlf: 98 28 23 74
E-post: katja@musikkorps.no

Anne Oksfjellelv – Inkluderingsmedarbeider, NMF Nasjonalt og NMF Øst.
Tlf: 91 32 62 68
E-post: anne@musikkorps.no

Ketil Vestrum Einarsen – Inkluderingsmedarbeider, NMF Nasjonalt, NMF Øst og Oslofondet.
Tlf: 93 66 8767
E-post: ketil@musikkorps.no

Birthe Kråkenes Bjørstad – Inkluderingsmedarbeider, NMF Nasjonalt.
Tlf:
E-post: birthe@musikkorps.no

Christian Larsen – Musikkonsulent og ansvar for inkludering i NMF Hordaland
Tlf: 48 08 73 35
E-post: christian@musikkorps.no

Silvelin Havnevik – Prosjektleder for PULSE.
Tlf: 98 24 11 77
E-post: silvelin@musikkorps.no

Birgitte Grong – Musikkonsulent NMF, med spesialisering innen Rekruttering.
Tlf: 90 61 99 24
E-post: birgitte@musikkorps.no

Per Einar Fon – Prosjektleder for Bli Bedre/korpsbygging.
Tlf: 95 82 99 94
E-post: per.einar.fon@musikkorps.no